خانه / رول آپ / استند رول آپ نمایشگاهی
رول آپ - استند رول آپ - رول آپ استند - رول آپ نمایشگاهی

استند رول آپ نمایشگاهی

استند رول آپ نمایشگاهی تبلیغاتی

استند رول آپ نمایشگاهی ، سازه نمایشگاهی رول آپ از استندهایی است که به معنای واقعی خاصیت پرتابل بودن را برای ما در ذهن تداعی می کند بی شک در زمان کار با این استند نمایشگاهی تمام افردا راحتی کار با آن را تصدیق می نمایند. احتمالا نصب رول آپ برای شما کمتر از دو دقیقه به طول می انجامد.

رول آپ استند :

که با اهمیت ترین و پر کاربردترین سازه نمایشگاهی است خصوصیات بسیار خوبی دارد که در این مقاله به آنها میپردازیم

استند رول آپ نمایشگاهی در اندازه های متنوع است ولی ارتفاع اکثر آنها ۲ متر می باشد، اما عرض آنها از ۷۰ سانت تا ۱۲۰ سانت متغییر است . خصوصیت اصلی و خوب این استندهای نمایشگاهی در نحوه نصب که بسیار راحت آنها است و خصیصه بعدی را میتوان در حالت جم شده آن اشاره کرد که بسیار جای کمی را اشغال می کند.

بهتر است متذکر این نکته شویم که سازه مطلوب تنها دلیل موفقیت در انتخاب استند رول آپ نمایشگاهی نیست ، چاپ مناسب و حرفه ای می تواند این استند نمایشگاهی شما را به بهترین شکل ممکن در معرض نمایش قرار دهد طوری که اگر کیفیت چاپ نامطلوب باشد احتمالا رنگ هایی که مد نظر شما بوده بر روی آن چاپ نشده و نوشته ها کمی حالت مات به خود میگیرند اما شرکت پرنیان نقره ای با بهره گیری از چاپ عالی با کیفیت هشت رنگ این اطمینان را برای شما به ارمغان می آورد که در کنار رول آپ استند با کیفیت ساخت بالا یک چاپ فوق العاده نیز داشته باشید.

قیمت استند رول آپ نمایشگاهی :

قیمت سازه رول آپ در پرنیان نقره ای از 60 هزار تومان می باشد تا حدود 120 هزار تومان که بسته به نوع و قابلیت های آن متفاوت است.

خرید و فروش رول آپ استند :

خرید و فروش رول آپ و تجهیز آن در این شرکت از تخصص های اصلی ما بوده و با دارا بودن همیشه موجودی انبار از این سازه یا استند دوست داشتنی خیال مصرف کنندگان خود راحت کرده ایم.

همچنین ببینید

پاپ آپ استند فنری | پرنیان نقره ای

شرکت پرنیان نقره ای در تولید پاپ استند و سازه های نمایشگاهی فعالیت دارد و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *