خانه / سازه های نمایشگاهی / میز کانتر نمایشگاهی
میزکانتر- میز کانتر نمایشگاهی - استند کانتر نمایشگاهی

میز کانتر نمایشگاهی

میز کانتر نمایشگاهی یا همان استند کانتر نمایشگاهی :

میز کانتر نمایشگاهی از جمله سازه های نمایشگاهی است که میتواند نمای بسیاری شیک و زیبایی به غرفه شما بدهد یا در فروشگاه شما قسمتی که صندوق دار شما جهت احتساب صورت حساب مشتری شما است یک تبلیغ برای محصولات یا برند شما باشد.

سبک و قابل حمل بودن ، نصب راحت و آسان در عین حال سریع ، مورد استفاده به تعداد دفعات زیاد از مزایای اصلی این نوع از استندهای نمایشگاهی است.

استفاده اصلی میز کانتر در مشخص نمودن مرز غرفه استفاده می شود اما پیشنهادهای زیادی را می توان جهت استفاده از این استند محبوب داشت به عنوان مثال در فروشگاه خود جهت صندوق می توانید یک کانتر قرار دهید. در مترو یا معابر عمومی با قرار دادن یک عدد کانتر نمایشگاهی به فروش محصولات خود بپردازید و مطمئن باشید بازخورد مناسبی خواهید گرفت.

 طراحی میز کانتر نمایشگاهی :

دقت داشته باشید حتما از یک طرح مناسب بر روی میزکانتر خود بهره بگیرید ، چرا؟!!!!

کاملا پر واضح است تمام هزینه زمانی و ریالی که شما انجام داده اید برای بهتر تبلیغ شدن برند یا محصول شماست اگر دیزاین مناسبی هر کدام از استندهای شما نداشته باشند یعنی شکست در تبلیغات و استند کانتر نیز از این قانون مستثنی نیست.

انواع میز کانتر :

  • میز کانتر ریلی

  • میز کانتر تاج دار

  • میز کانتر تاجدار MDF

  • میز کانتر مگنتی

  • میز کانتر یک نفره 

در صفحه مربوط به هر کدام از این نوع کانترها بیشتر راجب خصوصیات و مزایای هر کدام صحبت شده است در کل باید بدانیم وجود یک میز کانتر در غرفه های نمایشگاهی نقش به سزایی دارد و الزامی است.

قیمت میز کانتر نمایشگاهی :

قیمت این نوع از استندهای نمایشگاهی با توجه به تعداد دفعاتی که استفاده می شود و مقاوتی که سازه ی آن دارد بسیار مرقوم به صرفه می باشد .  اما قیمت های مختلفی را هر نوع شامل می شود که از 195 هزار تومان تا 400 هزار تومان متغییر است.

همچنین ببینید

پاپ آپ استند فنری | پرنیان نقره ای

شرکت پرنیان نقره ای در تولید پاپ استند و سازه های نمایشگاهی فعالیت دارد و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *